2021-02-24Wednesday ‘बधाई हो’को सिक्वेलमा राजकुमार र भूमि – Online Khabar – Hamro Nepal

‘बधाई हो’को सिक्वेलमा राजकुमार र भूमि – Online Khabar


सन् २०१८ मा रिलिज भएको सफल चलचित्र ‘बधाई हो’को सिक्वेलको आधिकारिक घोषणा गरिएको छ । यो चलचित्रको छायांकन आउँदो बर्षको जनवरी महिनाबाट सुरु हुनेछ । ‘बधाई हो’को मेकर्स जंगली पिक्चर्सले सिक्वेलको घोषणा गरेको हो ।

चलचित्रको मुख्य भूमिकामा नायक राजकुमार राव र नायिका भूमि पेडणेकरले काम गर्नेछन् । यी दुई कलाकार एकसाथ पर्दामा देखिन लागेका हुन् । २ बर्ष अगाडि रिलिज भएको ‘बधाई हो’मा नायक आयुष्मान खुराना र नायिका सान्या मल्होत्राले काम गरेका थिए ।

‘बधाई दो’ नाम राखिएको सिक्वेलमा नायक राव प्रहरी अफिसर्सको भूमिकामा देखिदैछन् । महिला थानामा एक्लो प्रहरी अफिसर्सको भूमिकामा देखिन लागेका राजकुमारको भूमिका रोचक रहेको निर्माणपक्षले भारतीय मिडियालाई बताएको छ ।

अक्षत घिल्डियाला र सुमन अधिकारीले लेखेको चलचित्रको कथालाई हर्षवर्धन कुलकर्णीले निर्देशन गर्दैछन् । राजकुमारले ‘बधाई दो’ आफ्ना लागिग विशेष चलचित्र भएको भन्दै यो भूमिकामा काम गर्न पाउँदा खुशी लागेको बताए ।

Source link

Related Posts

धरानमा कोरोना संक्रमित महिलाको मृत्यु

९ कात्तिक, काठमाडौं । धरानमा कोरोना संक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु भएको छ । वीपी कोइरालाRead More

‘नेपालको प्रधानमन्त्रीलाई भारतले आफ्नो खुफिया एजेन्सीको प्रमुखको तहमा झारेको हो ?’ – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । साझा पार्टीका संयोजक रवीन्द्र मिश्रले भारतले नेपालका प्रधानमन्त्रीलाई आफ्नो खुफिया एजेन्सीकोRead More

प्रहरी प्रधान कार्यालयमा गरियो मौलो पूजा – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्शालमा आज नौलो पूजा गरिएको छ । प्रहरीRead More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

>