2021-02-26Friday चार करोड नाघे कोरोना संक्रमित – Online Khabar – Hamro Nepal

चार करोड नाघे कोरोना संक्रमित – Online Khabar


३ कात्तिक, काठमाडौं । विश्वभर कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) बाट संक्रमित हुनेको संख्या चार करोड नाघेको छ । जोन्स हप्किन्स युनिभर्सिटीको तथ्यांक अनुसार अहिलेसम्म विश्वभर चार करोड ६३ हजारभन्दा धेरै मानिसमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

अमेरिकामा सबैभन्दा धेरै ८१ लाखभन्दा धेरै संक्रमित फेला परेका छन् भने भारतमा संक्रमितको संख्या ७५ लाख नाघेको छ । त्यस्तै ब्राजिलमा ५२ लाखभन्दा धेरै मानिसहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । रुसमा पनि कोरोना संक्रमितको संख्या १४ लाख नाघेको छ ।

त्यस्तै अहिलेसम्म विश्वभर कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या पनि ११ लाख १३ हजार ९०९ पुगेको छ । अमेरिकामा सबैभन्दा बढी दुई लाख १९ हजारभन्दा धेरैको कोरोनाबाट मृत्यु भएको छ भने ब्राजिलमा एक लाख ५३ हजारभन्दा बढीको मृत्यु भएको छ । भारतमा पनि एक लाख १४ हजारभन्दा बढीको कोरोनाबाट मृत्यु भएको छ । त्यस्तै मेक्सिकोमा ८६ हजारभन्दा धेरैको कोरोनाबाट मृत्यु भइसकेको छ । विश्वभर दुई कारोड ७५ लाखभन्दा धेरै संक्रमित निको भइसकेका छन् ।

Source link

Related Posts

धरानमा कोरोना संक्रमित महिलाको मृत्यु

९ कात्तिक, काठमाडौं । धरानमा कोरोना संक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु भएको छ । वीपी कोइरालाRead More

‘नेपालको प्रधानमन्त्रीलाई भारतले आफ्नो खुफिया एजेन्सीको प्रमुखको तहमा झारेको हो ?’ – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । साझा पार्टीका संयोजक रवीन्द्र मिश्रले भारतले नेपालका प्रधानमन्त्रीलाई आफ्नो खुफिया एजेन्सीकोRead More

प्रहरी प्रधान कार्यालयमा गरियो मौलो पूजा – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्शालमा आज नौलो पूजा गरिएको छ । प्रहरीRead More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

>