2021-03-07Sunday ‘डान्सिङ विथ दि स्टार्स नेपाल’बाट बाहिरिइन् पूजा – Online Khabar – Hamro Nepal

‘डान्सिङ विथ दि स्टार्स नेपाल’बाट बाहिरिइन् पूजा – Online Khabar


हिमालय टेलिभिजनबाट हरेक शुक्रबार र शनिबार बेलुकी ८ बजेपछि प्रशारण हुँदै आएको चर्चित रियालिटी शो ‘डान्सिङ विथ दि स्टार्स नेपाल’को मञ्चबाट पहिलो प्रतिस्पर्धी बाहिरिएकी छिन् । मैथिली कलाकार पूजा ठाकुर र उनको कोरियोग्राफर पार्टनर सरोज मोक्तान शोबाट बाहिरिएका हुन् ।

दर्शकको भोट र निर्णायकको अंकको आधारमा बटम ३ मा पूजा ठाकुर र सरोज मोक्तान, हरि खड्का र यूमी बलामी, प्रशान्त ताम्राकार र स्वेत्ना योञ्जन परेका थिए । यी तिन मध्ये सवैभन्दा कम भोट प्राप्त गरेका पूजा ठाकुर र सरोज मोक्तान बाहिरिएका हुन् ।

शोबाट बाहिरिएकी पूजाले आफू यो शोमा सहभागी हुन पाउँदा खुशी लागेको बताइन् । उनले भनिन्–‘मैले आफूमा भएको कला देखाउन पाएँ । म यो शोको सम्पूर्ण टिमलाई मिस गर्नेछु ।’ आफ्नो भनाई राख्दै गर्दा भावूक बनेकी पूजाले राजिव समरसँग पनि स्टेज शेयर गरेकी थिइन् । पूजा बाहिरिएपछि अब यो शोमा ९ स्टार प्रतिस्पर्धी बाँकी छन् । दर्शकले उनीहरुलाई आइतबार बेलुकीबाट नै भोट गर्न सक्नेछन् ।

Source link

Related Posts

धरानमा कोरोना संक्रमित महिलाको मृत्यु

९ कात्तिक, काठमाडौं । धरानमा कोरोना संक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु भएको छ । वीपी कोइरालाRead More

‘नेपालको प्रधानमन्त्रीलाई भारतले आफ्नो खुफिया एजेन्सीको प्रमुखको तहमा झारेको हो ?’ – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । साझा पार्टीका संयोजक रवीन्द्र मिश्रले भारतले नेपालका प्रधानमन्त्रीलाई आफ्नो खुफिया एजेन्सीकोRead More

प्रहरी प्रधान कार्यालयमा गरियो मौलो पूजा – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्शालमा आज नौलो पूजा गरिएको छ । प्रहरीRead More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

>