2021-02-24Wednesday कोरोना संक्रमणका कारण भक्तपुरमा २ जनाको मृत्यु – Online Khabar – Hamro Nepal

कोरोना संक्रमणका कारण भक्तपुरमा २ जनाको मृत्यु – Online Khabar


२९ भदौ, काठमाडौं । कोरोना भाइरस संक्रमणका कारण भक्तपुरको मध्यपुर थिमी नगरपालिकामा सोमबार २ जनाको मृत्यु भएको छ । मध्यपुर नगरपालिका– ५ का ७२ वर्षका पुरुष र वडा नं ७ का ७४ वर्षका पुरुषको मृत्यु भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय भक्तपुरले जानकारी दिएको छ ।

वडा नम्बर ५ का पुरुषको सोमबार विहान ९ बजेतिर काठमाडौंको गंगालाल हृदयरोग केन्द्रमा मृत्यु भएको हो । नेपाल कोरिया मैत्री अस्पतालमा कोरोना परीक्षण गर्दा उनको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको थियो । तर मुटुसम्बन्धी समस्या भएका कारण उनलाई ग‌ंगालाल हृदयरोग केन्द्रमा पठाइएको मध्यपुर नगरपालिकाकी उपमेयर अञ्जनादेवी मधीकर्मीले बताइन्  ।

त्यस्तै वडा नम्बर ७ का ७४ वर्षका पुरुषको मेगा अस्पतालबाट ग्राण्डीतर्फ लैजाने क्रममा मृत्यु भएको उपमेयर मधीकर्मीले जानकारी दिइन् । ५ दिनअघि  कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि होम आइसोलेसनमै रहेका उनी स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि मेगा अस्पताल लगिएका थिए । मेगाले सोमबार नै ग्राण्डी अस्पताल रिफर गरेको थियो । तर अस्पताल नपुग्दै उनको मृत्यु भएको हो ।

Source link

Related Posts

धरानमा कोरोना संक्रमित महिलाको मृत्यु

९ कात्तिक, काठमाडौं । धरानमा कोरोना संक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु भएको छ । वीपी कोइरालाRead More

‘नेपालको प्रधानमन्त्रीलाई भारतले आफ्नो खुफिया एजेन्सीको प्रमुखको तहमा झारेको हो ?’ – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । साझा पार्टीका संयोजक रवीन्द्र मिश्रले भारतले नेपालका प्रधानमन्त्रीलाई आफ्नो खुफिया एजेन्सीकोRead More

प्रहरी प्रधान कार्यालयमा गरियो मौलो पूजा – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्शालमा आज नौलो पूजा गरिएको छ । प्रहरीRead More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

>