2021-02-28Sunday सम्भव नेपालद्धारा गोरखाका स्थानीय तहहरुलाई दुई हजार भिटिएम सहयोग – खोजखबर – Hamro Nepal

सम्भव नेपालद्धारा गोरखाका स्थानीय तहहरुलाई दुई हजार भिटिएम सहयोग – खोजखबर
Share on Your Social Media

खोजखबर
गोरखा, असार १६ गते ।

पर्यटन व्यवसाय प्रेम खत्रीले सम्भव नेपाल नामक सस्था मार्फत गोरखाका स्थानीय तहहरुलाई २ हजार थान भिटिएम (पिसिआर परीक्षण किट) सहयोग गरेका छन् । भिटिएम प्रर्याप्त नभएका कारण स्थानीय तहले पिसिआर परीक्षणको दायरा बढाउन नसकेको थाहापछि आरुघाट गाउँपालिका–८ का खत्रीले सम्भव नेपाल नामक संस्थाबाट उक्त सहयोग गरेका हुन् ।
गण्डकी, आरुघाट र पालुङटारलार्ई २/२ सय थान सिरानचोक, अजिरकोट र बारपाक सुलिकोकटलाई १५०/१५० थान र धार्चे गाउँपालिकामा १ सय वटा भिटिएम वितरण गरिएको छ । सरदमुकामको गोरखा नगरपालिका र संक्रमितको संख्या उच्च रहेको भिमसेन थापा गाउँपालिकामा २५०/२५० थान र गोरखा क्याम्पसको आईसोलेसनका लागि १ सय ५० थान भिटिएम उपलब्ध गराइएको खत्रीले जानकारी दिए । शहिद लखन गाउँपालिकालाई २ सय पीस किट, १ हजार मास्क र चुमनुव्री गाउँपालिकालाई एक हजार थान मास्क हस्तान्तरण गरिएको छ । सोही अबसरमा उनले नेपाल पत्रकार महासंघ गोरखा शाखालाई २ हजार मास्क र एक सय वटा सेनिटाइजर सहयोग गरेका छन ।
केही समय अघि उनले गोरखाका अधिकाशं स्थानीय तहहरुलाई माक्स, सेनिटाइजर थर्मल गन समेत उपलब्ध गराएका थिए । सम्भव नेपाल नामक एक संस्था समेत खोलेका उनले गोरखाका विभिन्न सामाजिक काममा सहयोग गर्दै आइरहेका छन् ।
Source link

Related Posts

धरानमा कोरोना संक्रमित महिलाको मृत्यु

९ कात्तिक, काठमाडौं । धरानमा कोरोना संक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु भएको छ । वीपी कोइरालाRead More

‘नेपालको प्रधानमन्त्रीलाई भारतले आफ्नो खुफिया एजेन्सीको प्रमुखको तहमा झारेको हो ?’ – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । साझा पार्टीका संयोजक रवीन्द्र मिश्रले भारतले नेपालका प्रधानमन्त्रीलाई आफ्नो खुफिया एजेन्सीकोRead More

प्रहरी प्रधान कार्यालयमा गरियो मौलो पूजा – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्शालमा आज नौलो पूजा गरिएको छ । प्रहरीRead More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

>