2021-02-28Sunday पारदर्शीताको प्रश्न उठाउने युवक कुटिए – खोजखबर – Hamro Nepal

पारदर्शीताको प्रश्न उठाउने युवक कुटिए – खोजखबर
खोजखबर
गोरखा, असार ३ ।
लाप्राकका एक युवक माथि कुटपिट भएको छ । धार्चे गाउँपालिका–४ लाप्राकको नाङ्को लघु जलविद्युत आयोजनाको आर्थिक गतिविधि बारे प्रश्न उठाएका स्थानीय रोजन गुरुङलाई पूर्व अध्यक्ष दुलाल गुरुङका छोराहरुले कुटपिट गरेका हुन् ।
दुलालको कार्यकालमा खर्च भएको १७ लाख रुपैयाँको बारेमा चित्त बुझ्दो जवाफ नआएपछि रोजनले खर्च विवरण र अडिट रिर्पोट मागेका थिए । ‘यत्रो रकम कहाँ गयो, अडिट रिर्पोट पनि छैन । स्पष्ट रुपमा हिसाब किताब सार्वजानिक गर्नुहोस्, सार्वजानिक सुनुवाइँ गरेर सबै जनतालाई जानकारी दिनुहोस् भनेर मैले भनँे,’ गोरखा समाचारसँग कुराकानी गर्दै रोजनले भने, ‘त्यसपछि पूर्व अध्यक्ष दुलाल गुरुङको छोरा भनिन्द्र गुरुङले बैठक नै भाडेर स्थगित गराइदिनु भयो ।’
बैठक सकिएपछि भनिन्द्रले ७÷८ जना युवाहरुसँगको सहयोगमा रोजनलाई गाउँ भन्दा अलि पर एकान्तमा लगेर कुटपिट गरेको उनले बताए । टाउको र शरिरका विभिन्न भागमा चोट लागेको रोजनको गुनासो छ । पिडितले प्रहरीमा उजुरी समेत गरिसकेको बताएका छन् । उता भनिन्द्र पक्षले भने सामान्य भनाभन भएको तर कुटपिट नगरिएको दाबी गरेका छन् ।
यता नेपाल विद्यार्थी संघका जिल्ला सदस्य समेत रहेका रोजन गुरुङ माथि कुटपिट भएको भन्दै नेबिसंघले भत्र्सना गरेको छ । जिल्ला सचिव मिलनसिंह बस्नेतले एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै घटनाको सत्यतथ्य सार्वजानिक गर्न माग गरेका छन । साथै कुटपिटमा संलग्न भनिन्द्र गुरुङ, असल गुरुङ, राजन गुरुङ लगायतका सबै दोषिलाई कारवाही गर्न नेबिसंघ प्रशासनलाई अनुरोध गरेको छ ।

Share on Your Social Media
Source link

Related Posts

धरानमा कोरोना संक्रमित महिलाको मृत्यु

९ कात्तिक, काठमाडौं । धरानमा कोरोना संक्रमणबाट एक महिलाको मृत्यु भएको छ । वीपी कोइरालाRead More

‘नेपालको प्रधानमन्त्रीलाई भारतले आफ्नो खुफिया एजेन्सीको प्रमुखको तहमा झारेको हो ?’ – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । साझा पार्टीका संयोजक रवीन्द्र मिश्रले भारतले नेपालका प्रधानमन्त्रीलाई आफ्नो खुफिया एजेन्सीकोRead More

प्रहरी प्रधान कार्यालयमा गरियो मौलो पूजा – Online Khabar

९ कात्तिक, काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्शालमा आज नौलो पूजा गरिएको छ । प्रहरीRead More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

>